Wybierz masaż odpowiedni dla Ciebie!

Relaks dla ciała i duszy!
POZNAJ NASZE

MASAŻE

WYBIERZ MASAŻ
IDEALNĄ DLA SIEBIE
MASAŻ RELAKSACYJNY

Celem masażu relaksacyjnego, zgodnie z nazwą, jest uspokojenie organizmu oraz wprowadzenie go w stan relaksu. To doskonała forma terapii niemal dla każdego

MASAŻ RELAKSACYJNY Z ELEMENTAMI LOMI LOMI

Masaż ten to prastara, hawajska, świątynna technika pracy z ciałem, która postrzega człowieka jako unikalne połączenie ciała, emocji i ducha. To niezwykle kojący, otulający i płynny dotyk, jednocześnie poruszający głębokie partie mięśni

MASAŻ AROMATERAPEUTYCZNY

Połączenie technik masażu relaksacyjnego z zastosowaniem naturalnych olejków eterycznych, pozwala uzyskać efekt maksymalnego relaksu i odprężenia.

MASAŻ CZEKOLADĄ

Zabieg pozwala nie tylko uzyskać pozytywne efekty odbijające się korzystnie na ciele, ale również przynosi psychiczne ukojenie.

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Jeśli czujesz zmęczenie i osłabienie, masz dość nadmiernych sytuacji stresowych – masaż kamieniami to najlepsze rozwiązanie.

MASAŻ TWARZY

Jest świetną formą relaksu dla zabieganych i zmęczonych, dobroczynnie oddziałuje bowiem na receptory czuciowe skóry.  W połączeniu z odpowiednimi kosmetykami, potrafi zdziałać cuda.

MASAŻ TWARZY Z ELEMENTAMI SHIATSU

Zabieg pozwala nie tylko uzyskać pozytywne efekty odbijające się korzystnie na ciele, ale również przynosi psychiczne ukojenie.

200 zł
ZBIERAJ PIECZĄTKI i odbierz 200 zł
PRZYJEMNOŚĆ PEŁNA KORZYŚCI!

MASZ PYTANIE?
SKONTAKTUJ SIĘ
Adres:
ul. Marcina Kasprzaka 44A
41-300 Dąbrowa Górnicza
Telefon: +48 793-136-600